GRYZONIE

Gryzonie

Gryzonie to jedne z najbardziej popularnych szkodników, które możemy znaleźć nie tylko na obszarach typowo wiejskich, ale również wiele osób ma z nimi problem nawet w miastach. Jest to spowodowane bardzo szybkim rozmnażaniem się tych szkodników, ponieważ nie potrzebują zbyt wymagających warunków, aby wydać na świat potomstwo. Dodatkowo w każdym obszarze znajdą pożywienie, dzięki czemu ich populacja stale się zwiększa. W jaki sposób można z nimi walczyć?

Gryzonie trudnym szkodnikiem do wytępienia

Zdecydowanie gryzonie nie tylko bardzo szybko się rozmnażają oraz bytują w dużych grupach, ale dodatkowo stanowią grupę bardzo trudną do zwalczenia. Niestety nie wynaleziono jeszcze skutecznego sposobu na to, aby zahamować ich rozmnażanie, co z pewnością w dużym stopniu przyczyniłoby się do zmniejszenia ich populacji. Warto jednak w tym celu wykorzystać najwyższej jakości środki, dostępne obecnie na rynku.

W naszym sklepie oferujemy Państwu różnorodne produkty, które nie tylko różnią się metodą działania, ale także mogą być stosowane w różnorodnych obszarach. Nie powinniśmy zapominać o tym, że gryzonie to bardzo poważny problem wielu przedsiębiorstw. W szczególności wielu przedsiębiorców zwraca na to szczególną uwagę, jeżeli prowadzi między innymi sklep lub też magazyn z żywnością. Wówczas należy zapewnić takim miejscom jak najlepszą ochronę, ponieważ gryzonie nie tylko mogą uszkodzić nasz towar, ale powinniśmy także pamiętać o tym, że przenoszą choroby. Doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw są między innymi karmniki deratyzacyjne. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów na walkę z gryzoniami, ponieważ karmnik nie kosztuje zbyt dużo, a jest bardzo skuteczny. Swoim wyglądem przypomina prostokątne pudełko, które jest kilkunastocentymetrowej długości, w formie prostokąta. W środku umieszczony jest specjalny preparat, który powinien zwabić gryzonia. Gdy mysz lub też inny gryzoń dostanie się do środka, zapada się specjalna zapadka i więzi szkodnika. Tego typu karmnik deratyzacyjny możemy z powodzeniem ustawić we wnętrzu pomieszczenia, jak również przykładowo dookoła magazynu, na terenach zielonych. Warto wydzielić poszczególne strefy, jeżeli mamy do czynienia z magazynem żywności.

Kolejną oferowaną przez nas metodą zwalczania gryzoni takich jak przykładowo myszy oraz szczury są pułapki. Zdecydowanie jest to najbardziej tradycyjna metoda, jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że jest ona najbardziej skuteczna. W sprzedaży posiadamy także lepy na myszy i szczury. Dostępne są także liczne trutki i wabiki. Bardzo dużą zaletą tego typu rozwiązań jest fakt, że dzięki nim zwalczanie szkodników jest proste. Wystarczy rozłożyć te produkty w strategicznych miejscach lub tam, gdzie mamy pewność, że gryzonie bytują i kolejno myszy lub szczury częstując się trutką, umierają. Warto jednak pamiętać o tym, że raczej w przypadku magazynów z żywnością lub też sklepów nie jest dozwolone rozkładanie samych trutek, bez żadnego zabezpieczenia typu karmnik deratyzacyjny. W ofercie posiadamy także te same produkty dedykowane dla gryzoni bytujących w ogrodach, takich jak krety oraz nornice.

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników