OWADY biegające

preparaty i pułapki do dezynsekcji na owady biegające

Owady biegające to jedna z największych zmor, z jakimi często muszą sobie radzić mieszkańcy domów oraz mieszkań. Do najpowszechniejszych owadów biegających zaliczają się karaluchy, pluskwy domowe, rybiki, prusaki, wszy, mrówki, srebrzyki, krocionogi, gryzki, psotniki i wiele innych.

Domowe sposoby na tych małych intruzów nie są wystarczające i trzeba sięgnąć po profesjonalne preparaty oraz akcesoria do zwalczania i monitorowania aktywności owadów biegających.

Do dezynsekcji powierzchni, na których występują owady biegające należy podejść kompleksowo, by skutecznie wyeliminować problem. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór sprawdzonych preparatów owadobójczych za pomocą, których można rozwiązać każdy problem z insektami.

Oferujemy również żele na prusaki, karaluchy i mrówki, pułapki lepowe, detektory i atraktanty wabiące Środki na pluskwy, prusaki, mrówki, szkodniki drewna, szkodniki magazynowe i inne owady biegające.

Owady to nie tylko niechciani lokatorzy budzący na ogół odrazę, ale również realne zagrożenie. Przenoszą one choroby, mogą nabrudzić, skazić żywność lub zniszczyć ubrania. Szkodniki mogą występować w najróżniejszych miejscach, w zależności od gatunku gdyż każdy typ owadów posiada swoje własne, unikalne zachowania i preferencje. Owady biegające na swoje kryjówki często wybierają miejsca trudno dostępne, zacienione, w których panuje wysoki poziom wilgotności i względnie wysoka temperatura.

Gdy jednak niechciani lokatorzy już się pojawią samo zrobienie porządku nie wystarczy i trzeba będzie sięgnąć po bardziej adekwatne metody. W naszym sklepie znajdziecie państwo profesjonalne preparaty na mrówki, żele i pasty na prusaki, pułapki na karaluchy i rybiki, środki na pluskwy i wiele innych.

Dbamy o to, by w ofercie znajdowały się środki profesjonalne o wysokiej skuteczności, dzięki którym nasi klienci będą zadowoleni z powodu pozbycia się problemu i niechcianych lokatorów. Preparaty są przeznaczone do użytku przez osoby dorosłe. Ich stosowanie jest bezpieczne dla człowieka, ale warto zwrócić uwagę na podstawowe środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej oraz przeczytać znajdujące się w opakowaniach lub na pojemnikach informacje dotyczące użytkowania.

W ofercie znajdują się też środki polecane i na co dzień stosowane przez profesjonalistów z firm DDD zajmujących się dezynsekcją pomieszczeń i innych powierzchni.

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników