OWADY biegające

Preparaty i pułapki do dezynsekcji na owady biegające

Owady biegające to jedna z największych zmor, z jakimi często muszą sobie radzić mieszkańcy domów oraz mieszkań. Do najpowszechniejszych owadów biegających zaliczają się karaluchy pluskwy i inne insekty jak rybiki, prusaki, wszy, mrówki, srebrzyki, krocionogi, gryzki, psotniki itd.

Domowe sposoby na tych małych intruzów nie są wystarczające i trzeba sięgnąć po profesjonalne preparaty oraz akcesoria do zwalczania i monitorowania aktywności owadów biegających.

Do dezynsekcji powierzchni, na których występują owady biegające należy podejść kompleksowo, by skutecznie wyeliminować problem. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór sprawdzonych preparatów owadobójczych za pomocą, których można rozwiązać każdy problem z insektami. Środki do zwalczania owadów biegających jak renomowanych firm jak Bayer, Basf czy bros na owady biegające.

Oferujemy również żele na prusaki, karaluchy i mrówki, pułapki lepowe, detektory i atraktanty wabiące Środki na pluskwy, prusaki, mrówki, szkodniki drewna, szkodniki magazynowe i inne owady biegające oraz preparaty, pułapki i lampy owadobójcze do zwalczania owadów latających.

Owady to nie tylko niechciani lokatorzy budzący na ogół odrazę, ale również realne zagrożenie. Przenoszą one choroby, mogą nabrudzić, skazić żywność lub zniszczyć ubrania. Szkodniki mogą występować w najróżniejszych miejscach, w zależności od gatunku gdyż każdy typ owadów posiada swoje własne, unikalne zachowania i preferencje. Owady biegające na swoje kryjówki często wybierają miejsca trudno dostępne, zacienione, w których panuje wysoki poziom wilgotności i względnie wysoka temperatura.

Gdy jednak niechciani lokatorzy już się pojawią samo zrobienie porządku nie wystarczy i trzeba będzie sięgnąć po bardziej adekwatne metody. W naszym sklepie znajdziecie państwo profesjonalne preparaty na mrówki, żele i pasty na prusaki, pułapki na karaluchy i rybiki, środki na pluskwy i wiele innych.

Dbamy o to, by w ofercie znajdowały się środki profesjonalne o wysokiej skuteczności, dzięki którym nasi klienci będą zadowoleni z powodu pozbycia się problemu i niechcianych lokatorów. Preparaty są przeznaczone do użytku przez osoby dorosłe. Ich stosowanie jest bezpieczne dla człowieka, ale warto zwrócić uwagę na podstawowe środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej oraz przeczytać znajdujące się w opakowaniach lub na pojemnikach informacje dotyczące użytkowania. Na powierzchniach silnie zabrudzonych czy bielonych środki owadobójcze mogą wykazywać słabsze działanie. Insektycydy zawsze należy stosować z zachowaniem środków ostrożności.

W ofercie znajdują się też środki polecane i na co dzień stosowane przez profesjonalistów z firm DDD zajmujących się dezynsekcją pomieszczeń i innych powierzchni. Środki do stosowania na zewnątrz oraz w pomieszczeniach owadów biegających. Natychmiastowy efekt likwidacji owadów.

Wyświetlanie 1–24 z 66 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 66 wyników