OWADY latające

Preparaty do dezynsekcji na owady latające

Owady latające to problem szczególnie podczas ciepłych miesięcy, gdy wybudzają się one ze snu zimowego i rozpoczynają swoją aktywność. Do owadów latających, które mogą uprzykrzać życie należą w pierwszej kolejności komary, ale nie tylko – są też uciążliwe muchy, mole potrafiące uszkodzić odzież czy produkty spożywcze lub osy i szerszenie. Gdy liczba osobników owadów latających jest niewielka są one po prostu uciążliwe. W przypadku większej ilości mowa jest już o zagrożeniu zdrowia lub nawet życia. Komary są w stanie przenosić choroby, a ugryzienie osy lub użądlenie szerszenia dla osoby uczulonej może stanowić śmiertelne zagrożenie.

Pojawieniu się latających intruzów można próbować zapobiegać poprzez montaż moskitier, utrzymywanie bieżącego porządku w mieszkaniu i jego otoczeniu, jednak nie zawsze gwarantuje to całkowity spokój od insektów. Wystarczy, że nasi sąsiedzi niechcący zaproszą do siebie szkodliwe owady latające, a po jakimś czasie znajdą one drogę i do innych mieszkań. Wówczas przychodzi moment na poważniejsze rozwiązania i konieczna jest dezynsekcja.

W naszym sklepie znajdą państwo profesjonalne preparaty do usuwania problemów związanych z owadami latającymi. Wśród asortymentu są gotowe preparaty, koncentraty do przygotowania oprysków, proszki, żele, środki do dezynsekcji w aerozolu, płytki,pułapki lepowe, detektory, lampy owadobójcze i inne skuteczne rozwiązania w zakresie zwalczania szkodników. Dbamy o to, by w ofercie sklepu znajdowały się preparaty charakteryzujące się wysoką skutecznością i by nasi klienci byli usatysfakcjonowani efektem w postaci pozbycia się niechcianych lokatorów.

Znajdujące się w ofercie środki do zwalczania owadów latających można z powodzeniem stosować w domach, mieszkaniach, a także w miejscach pracy – biurach, lokalach gastronomicznych, stołówkach, restauracjach, barach, domach opieki, przychodniach, szpitalach, w parkach czy na działce.

W ofercie sklepu znajdują się również lampy owadobójcze czy też pułapki lepowe z dedykowanymi atraktantami wabiącymi, których zadaniem jest wyłapywanie latających insektów.

Środki oferowane przez nasz sklep posiadają wszystkie pozwolenia Ministra Zdrowia, homologacje oraz certyfikaty dopuszczające je do użytku w Polsce i na terenie Unii Europejskiej

Insektycydów i rodentycydów należy ich używać ostrożnie i zawsze zapoznawać się z instrukcją oraz innymi informacjami zawartymi w ulotce i na opakowaniu, zwłaszcza jeśli w otoczeniu oczyszczanej powierzchni mogą znaleźć się dzieci lub domowe zwierzęta.

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników